Magazinë5MJK

Me Qera €40000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 210
*-MAGAZINE ME QERA*-SIPERFAQJA : 210 M2*-VENDNDODHJA : RR. 5 MAJI, PRANE TREGUT INDUSTRIAL*-JEPET VETEM PER MAGAZINE*-CMIMI : 40000 LEKE
20140830_184907

Me Qera €550
 • dhoma
 • banjo
 • 200
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA*-SIPERFAQJA : 200 M2*-VENDNDODHJA : RR. E FRIGORIFERIT, ISH STACIONI I TRENIT*-I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ BIZNESI*-CMIMI
QTU

Me Qera €900
 • dhoma
 • banjo
 • 200
*-MAGAZINE ME QERA*-SIPERFAQJA : 200 M2*-VENDNDODHJA : QTU*-ME ROJE *-CMIMI : 900 EURO
KAPANON-INDUSTRIAL-ME-QERA-3000-METRA (4)

Me Qera €1M2
 • dhoma
 • banjo
 • 3000
*-MAGAZIN ME SIPERFAQE 3000M2.*-SIPERFAQE TRUALL I MBJELL I GJELBERUAR 4000M2.*-SIPERFAQE PARKIMI E SHTRUAR 2000M2.*- LARTESIA 8-10M.*- KA PUS UJI.*-KA
15275062501660963828_11711

Me Qera €2M2
 • 1 dhoma
 • 3 banjo
 • 600
*-AMBIENT BIZNESI ME QERA*-SIPERFAQJA : 600 M2*-VENDNDODHJA : RR. SIRI KODRA, PRANE FRIGORIFERIT*-KATI I 3*-1 ZYRE & 3 TUALETE*-TERM
WhatsApp Image 2018-04-21 at 11.12.03

Me Qera €0
 • dhoma
 • banjo
 • 700
*-JEPET ME QERA*-GARAZH*-700M2*-RRUGA ARTIN BASHA KOMBINAT*-KA SISTEM NDRICIMI , DHE SISTEM SIGURIE*-PER CMIMIN DHE DETAJE TE METEJSHME KONTAKTONI AGJE
D

Me Qera €1,300
 • dhoma
 • banjo
 • 350
-*AMBIENT BIZNESI ME QERA-*SIPERFAQJA : 350 M2-*KATI 0-*VENDNDODHJA : RR. EDUART MANO, PRANE KOPSHTIT ZOOLOGJIK-*CMIMI : 1300 EURO-*I PE
SSS

Me Qera €5,000
 • dhoma
 • banjo
 • 700
-*AMBIENT BIZNESI ME QERA-*SIPERFAQJA : 700 M2-*KATI -1-*VENDNDODHJA : RR. SAMI FRASHERI, PRANE "ISH EKSPOZITA SHQIPERIA SOT"-*AMBIENTI I PAPERFUND
KOMBINAT

Me Qera €90000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 250
-*AMBIENT BIZNESI ME QERA-*SIPERFAQJA : 250 M2-*VENDNDODHJA : RR. LLAMBI BONATA, KOMBINAT-*KATI 0-*CMIMI : 90000 LEKE-*I PERSHTATSHEM PE
33083011_1851827154867783_7780188159823839232_n

Me Qera €150000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 680
*-MAGAZIN   ME QERA  ME SIPERFAQAE 680M2.*-VENDENDODHJA: KINOSTUDIO.*-CMIMI:150000LEKE
MEDRESEJA 2

Me Qera €600
 • dhoma
 • banjo
 • 183 M2
-*MAGAZINE ME QERA-*SIPERFAQJA : 183 M2-*VENDNDODHJA : RR. E DIBRES, MEDRESEJA-*KATI 0-*CMIMI : 600 EURO
dyqan 2

Me Qera €25000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 40 M2
-*AMBIENT BIZNESI ME QERA-*SIPERFAQJA : 40 M2-*VENDNDODHJA : RR. MIHAL POPI, PRANE STADIUMIT DINAMO-*KATI 0-*CMIMI : 25000 LEKE