Tokë BujqësoreWhatsApp Image 2018-03-30 at 14.53.53 (1)

Në Shitje €75M2
 • dhoma
 • banjo
 • 6000M2
-*TOKE 6000 METER KATROR-*DOKUMENTACION I RREGULLT-*E PREKUR NGA DY RRUGE-*SHITET DHE E NDARE-*CMIMI : 75€  M2-*VENDNDODHJA : 1 K
29693787_1823765834342739_761579925_o

Në Shitje €6400000LEKE
 • dhoma
 • banjo
 • 2052
*-TOKE ARE ME SIPERFAQE 2052M2.
01_04_2016_3092630_liqeni_i_kasharit

Në Shitje €37
 • dhoma
 • banjo
 • 12DYLYM.
*-TOKE ME SIPERFAQE 12 DYLUM.*-PRANE LIQENIT TE KASHARIT.*- ME DOKUMENTACION TE RREGULLT.*-37EURO.
download (1)

Në Shitje €80M2
 • dhoma
 • banjo
 • 2000
*-TOKE ARE NE SHITJE  ME SIPERFAQE:2000M2.*- PAMJE PIKTORESKE.*- VENDE I QETE.*- ME HIPOTEK.*-CMIMI:80EUROM2.
fallback-no-image-2468

Në Shitje €150
 • dhoma
 • banjo
 • 21000
*-SHITET TRUALL NE VLORE. *- PRANE XONES SE ORIKIUMIT.*-SIPERFAQE 21000M2.*-PER CMIMIN JU LUTEM NA KONTAKTONI.